Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 31 to 37 of 37

Thread: Afera ze Specem i Modem Attractivem S3

Cetris
    Guest
    Kristi... Pisałem wam NIEJEDNOKROTNIE, ze jesli macie zastrzeżenia do tego klanu "Anonymous" to piszcie na maila badz Support i sie uspokoili. Nie raz wam to mowilem i na pewno pare osob co tam było wam to potwierdzi. A w regulaminie SBO jest napisane, ze nie musze was upominać, ale to zrobiłem z dobrej woli bo nie jest mi to na rękę mutować graczy a potem słuchać wywodow i waszych wypocin dlaczego, ale, ale tamten tez itp. Napisałeś raz o tym z graczem o nicku Micelos, ze jest klan o w/w nazwie na sbo okej, ale potem zrobiła sie z tego tzw "gownoburza", wiec musiałem po jakimś czasie zainterweniować aby był juz spokoj.
    Za błędy przepraszam, ale jestem teraz na telefonie.
    Pozdrawiam,
    Attractive

Azoth
    Guest
    Ale się autor wątku rozpisał a diagnoza i tak jest jednoznaczna.

Blavot
    Guest
    Ijo ijo Bagjety Pszyjechały.
    Dlaczego robicie sobie pranie brudów na forum? Rozumiem, pro publico bono, coby się gawiedź pośmiała, ale proponuje... Dajcie sobie po razie i problem z głowy xD

bijuunaruto
    Guest
    Quote Originally Posted by Karashi View Post
    Pisałem że to jego postać a nie że na jego koncie, spora cześć graczy zakładając postacie na S3 robiła to na innych kontach później zwykle komuś je dali albo porzucili.
    Człowiek rzuca grę tydzień po starcie s3 a ci mu po 2 latach wmawiają że feeduje bank jakiegoś klanu swoimi noob kontami.
    Boże widzisz i nie grzmisz, a jak grzmisz to kurwa nie trafiasz..

Wilkor
    Guest
    Bidzys s3 nawet rok jeszcze nie stoi

Karashi
    Guest
    W rozmowie na SBO było tylko jedno zdanie o Tobie reszta to bajka wymyślona przez autora postu, zresztą jak większość tego co napisał.

Duda
    Guest
    W klanie Anonymous większość graczy jest tylko jedną postacią w klanie. Nie licząc jednej osoby mającej więcej postaci zrobionych pod farmę w tym klanie która dostała już stosowne info o ogarnięcie tego a jeśli tego nie zrobi zostanie zbanowana.
    Dalej będę przyglądał się temu klanowi i jeśli stwierdzę, że dalej robią z siebie farmę to zostaną rozwiązani.

Przypominam, że robienie farm klanów jest zabronione a osoby które będą je robić zostaną zbanowane a klany rozwiązane.
    Aby zniechęcić innych do wykorzystywania takich klanów informuje, że farmienie na takich klanach może być karane cofnięciem struktur i nie będzie to proporcjonalne do zysków z farmienia.