Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 14

Thread: Rynek a mianowicie opcja wystawienia *Oferta KUP*

Drake
    Guest

Rynek a mianowicie opcja wystawienia *Oferta KUP*

Witam wszystkich serdecznie, dziś pragnę wam przedstawić pomysł, który opiera się na możliwości wystawienia na rynku itemy którą chcemy kupić... Dlaczego taki pomysł? na pewno wszystkim sprawia trudność pisania ciągle na ogłoszeniach ze sprzedaje to, to i tamto... mam nadzieje, że ten sposób wszystkim to ułatwi. Działałoby to na zasadzie, że gracz moze dodać przedmiot który chce kupić (oczywiście jak go wystawi, zabiera mu pn czy golda) i jest na rynku oferta kupna i gracz który będzie posiadał ten przedmiot będzie mógł go sprzedać, uważam, że ten system bardzo poprawi jakość rynku w Shinobiworld i bardzo sie przyda, zapraszam wszystkich do udzielania się i przekazaniem swoich przemyśleń co do pomysłu, jakieś ulepszania czy zmiany

wyglądało by to tak opcja
    *Kup Przedmiot i wybieramy przedmiot jaki chcemy, ustalamy cene i albo ktoś nam sprzeda, albo nie

Mordoc
    Guest
    Od biedy ujdzie

Demonicus
    Guest
    Przeciw, jest dobrze tak jak jest.

Shini
    Guest
    nie ogarniam o co chodzi za bardzo...pokrętnie napisane.
    przeciw.
    jeśli już to opcja dedykacji dla gracza danego itemu na sprzedaż.

Karashi
    Guest
    Przeciw
    pisze dalej dla 10 znaków lel

Narutowaleczny
    Guest
    wymiana itemow z poziomu postaci jak gold czy pn transferem na poczte okej, ten pomysl nie okej

Kyo
    Guest
    W sumie jestem za,skoro można coś sprzedawać to równie dobrze powinno się móc wystawiać oferty kupona.

Leszek
    Guest
    Próbowałem przeczytać 5 razy bez ostatniego dopisku i nie dało rady zrozumieć. Podsumowując, nie. Bardziej jestem za działem na forum "Kupię" i reagowanie na potrzeby graczy na pw w grze.

Drake
    Guest
    z forum to może być dobry pomysł, w sumie ciężko mi to wytłumaczyć, po prostu mamy opcje wystaw na sprzedaż to chodzi o to, że można wystawić ofertę kupna wybieramy legende ( czy jakas inna) jaka chcielibyśmy kupić ustawiamy cene pn lub gold i wystawiamy a gracz który posiada ten przedmiot moze zaakceptować jeżeli odpowiada mu cena i na tym by to polegało czyli wystawiamy oferte, że chcemy kupić.

ewentualnie zakładka na forum Kupie/Sprzedam byłaby bardzo dobra, gracze wrzucali by ogłoszenia z nickiem z gry i przedmiotem który chcą kupić pisząc też cenę

Karashi
    Guest
    mamy Leszka i Yushiego np. Leszek chcę kupić opaskę potęgi no to... wystawia na rynek opasaka potęgi 10PN i jak Yushi ma klika tam guziczek i wtedy jego opaska idzie do Leszka za 10PN
    odwrócone po prostu to co teraz jest