Results 1 to 9 of 9

Thread: propozycja by gra była lepsza

Narutowaleczny
    Guest

propozycja by gra była lepsza

A więc jedziemy:

- 2* wiecej pn za doladowanie pnow w grze w eventach happy hour pojawiajacych sie losowo ( wiecej zyskow dla compera - wiecej checi admina na prace nad gra)

- urlopy 6 miesieczne dla admina od gry bo 3 miesiace bez robienia niczego to za mało i jak cos doda to jest to ubogie

-upki raz do roku aby byly wieksze i przemyslane bo po co upki co 3 miechy z 1 mapa

-dodanie nowych technik po 300% na 8 statusow bo balans jest super i mozna na nim opierac nowe dodatki zwiazane z pvp

-zwiekszyc wplywy pn na gre bo przeciez kamienie z dupy i mase pa za kase to jest za malo by byc koxem

-dodac 10 nowych nieprzemyslanych buildow bo za bardzo gra jest rowna i przez to nudna

-dodać kolejnych fabularnych gdzie z 70% ciosow z krytem zbijamy mu 40-50% hp dajac full w moc albo idzmy o krok dalej dajmy ze bedziemy im zbijac 10% bo przeciez musza byc trudni a im dluzej sie *mecza* tym mniej gnebia o upki porzadne ludziska

TAK TO BYŁ SARKAZM !

Ryuken
    Guest
    nieczytałem bo nie ma sensu skoro gra i tak pociągnie z 2tygodznie jeszcze xD
    comper ma w dupie sw juz od 3miechów

Mordoc
    Guest
    Popieram, ale dodam coś od siebie

- jedna nowa technika, która sama wygra walkę, taka co przewyższy washi no me
    - zepsucie losowych technik w celu urozmaicenia rozgrywki i by osoby, które zawsze wygrywają miały niespodziankę w postaci czerwonych raportów głowiąc się przy tym dlaczego takie coś miało miejsce.
    - rozdanie modów nowym osobom, żeby władza im odbiła jeszcze bardziej
    - wprowadzenie za pnki kupowania zdolności
    - wprowadzenia specjalnego konta premium jeszcze nie wiem na czym by to miało polegać, ale żeby było p2w

to chyba tyle, jak coś fajnego jeszcze wymyślę, to napiszę ;p

Duda
    Guest
    Ja bym jeszcze zrobił aby każdy status omijał bloki i brał przynajmniej 50% max HP co turę.

Shini
    Guest
    haha zanim przeczytałam dopisek "Tak to był sarkazm" właśnie to przeszło mi przez głowę i reakcja jaką ta propozycja u mnie wywołała był śmiech...
    serio po co pisać takie tematy które nic nie dają a Comper i tak tego nie czyta bo ma to w dupie??
    To się z celem mija, tylko humor poprawia.
    Żeby ta gra ruszyła to szanowny per Comper musi ruszyć swoje szanowne 4 litery i zacząć coś robić bo żal normalnie tego gościa się robi.
    A graczy tym bardziej,

Shini
    Guest
    Quote Originally Posted by Mordoc View Post
    - wprowadzenia specjalnego konta premium jeszcze nie wiem na czym by to miało polegać, ale żeby było p2w
    haha a to by mogło dawać 500% więcej do obrażeń od wszystkich możliwych technik. :P

Mordoc
    Guest
    Quote Originally Posted by Duda View Post
    Ja bym jeszcze zrobił aby każdy status omijał bloki i brał przynajmniej 50% max HP co turę.
    popieram xD

Quote Originally Posted by Shini View Post
    To się z celem mija, tylko humor poprawia.
    nie "tylko" lecz "aż"

haha a to by mogło dawać 500% więcej do obrażeń od wszystkich możliwych technik. :P
    ooo dobre

Mógłby dać jeszcze itemy z redukcją obrażeń 600% xD

Shini
    Guest
    Mordoc nie szalej bo z tej premki nic nie wyjdzie xdd

Mordoc
    Guest
    Mordoc nie szalej bo z tej premki nic nie wyjdzie xdd
    Im więcej propozycji, tym większa szansa, że chociaż coś wybierze