Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 21 to 30 of 49

Thread: Ranking Klanowy

Shini
    Guest
    zbędne.
    a blokować się będziemy bo farmicie na nas fragi co jest oszustwem,
    Ja nie chcę żeby mój klan skończył tak jak Liveanddie które zostało usunięte,
    Tyle w temacie.

Ayato
    Guest
    Gdzie Ty widzisz oszustwo? Was stoi dużo w jednym miejscu, więc chyba logiczne jest, że silniejsi będą się na Was farmić jak chcecie relikt utrzymać.

Duda
    Guest
    Od kiedy atakowanie klanu jest oszustwem?

ShunOmate
    Guest
    Quote Originally Posted by Shini View Post
    zbędne.
    Tyle w temacie.
    Czy ty w ogóle wiesz co znaczą słowa, których używasz?

Raizer
    Guest
    zbędne.
    Tyle w temacie.
    Dałbym bana na życie za tak wysoki poziom inteligencji

Narutowaleczny
    Guest
    zbędne.
    Tyle w temacie.
    nie mam nawet sily tlumaczyc jej jak bardzo jej iq spadlo ponizej normy

ale cos napisze:

blokowanie nie jest oszustwem ale naduzyciem elementu rozgrywki by chronic swoje slabe dupska
    atakowanie innych nie jest i nie bedzie oszustwem bo to podstawowy elemnt gry jesli chodzi o interakcje miedzy klanami

trzeba compera scignac by mozliwosc potyczek byla tylko dla klanow z lvl 5+ a takze ze nie mozna zrobic potyczki przez 5 minut od zakonczenia ostatniej jesli bylismy agresorem

specjalnie atakowalem relikt samurai by zwabic tam wiekszosc graczy a tu takie nieuczciwe zagrania tchorze stosuja

Shini
    Guest
    Ale nie takie jak wy to robicie że jak byście mogli to dawalibyście potyczki 20 razy dziennie.
    to już jest przesada a blokowanie jest jakimś rozwiązaniem waszego nadużywanie tego że klan ma dużo słabych osób i tego że połowa stoi na relikcie.
    poza tym atakujemy różne klany a nie jeden cały czas tak jak wy.

Wilkor
    Guest
    Przypomne ci że jest coś takiego jak nagroda dzienna za fragi w potyczkach, a skoro Samurai składa się z 50+ leszczy to czyni ich to oczywistym celem do farmienia fragów

Duda
    Guest
    Bierzcie przykład z legendarnego klanu Xans ich nikt nie farmił

Shini
    Guest
    wiesz ciężko zebrać graczy z lvlm po wyże 134+ bo wolą iść do klanu z lepszymi salkami, a ci co są są mało aktywni bo wejdą puszczą trana i tyle.
    Tylko Ciekawi mnie czemu ta gra upada że tyle osób kończy grę a jak już grają to zero aktywności....ciekawe kto coś na ten temat wie...
    podsumowując z gówna bata nie ukręcisz ta gra spada na dno i tyle.