Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 25 of 25

Thread: Ankieta w sprawie ostatnich aktualizacji SW

Hah
    Guest
    Az się zarejestrowałem na forum żeby dodać komentarz
    System ulepszania przedmiotów (6) - bardzo dobry pomysł, 6 dlatego, że ulepszenie powinno działać losowo, a nie "od góry w dół" większość itemków ma ciekawe bonusy "niżej", a szansa żeby takowy bonus ulepszyć jest już zbyt mała.

Pety (6) - teraz kiedy szansa na wylosowanie każdej dostępnej techniki jest taka sama jest naprawdę ok

System Kamieni Dusz (6) - jest to ciekawy bonus, ale mający niewiele wspólnego z SW bardziej patrzę na to jak na pomysł przeniesiony z KW

System przeliczania zwiększenia/redukcji obrażeń (6/7) - w tym momencie działa jak najbardziej poprawnie wiec to duży +

Zmiana specjalizacji Ninjutsu i Kinjutsu (6) - można pomyśleć, że to już jest na wyrost, że za PNy(tu pkt transferu) można zrobić w tej grze wszystko, jednak stawiając się w roli graczy bez doświadczenia, którzy po prostu zniszczyli sobie build postaci złymi wyborami czy niewiedzą jest to jak najbardziej pozytywna zmiana

Kryształy chakry (7+) - bardzo mocne 7 a nawet i 9 tym bardziej teraz gdzie mogą wypaść tylko z misji, po wprowadzeniu ulepszenia struktur klanowych za PU wszyscy przestali robić misje, według mnie jest to bardzo dobry pomysł na powrót graczy do robienia misji.

Zmiana wzoru na dmg (7) - tak jak wcześniej pisał Itacz, w tym momencie jest idealnie bo zależność dmg od mocy/siły jest liniowa, a nie logarytmiczna, bardzo dobra zmiana

Dwie mapki raz w tygodniu (7) - jak najbardziej tak ! przecież każdy chce aby gra się rozwijała, ciągle tylko na forum czytam "Comper gdzie aktualka, Comper gdzie nowe lokacje" no to macie

verlight
    Guest
    1) System ulepszania przedmiotów
    2) Pety
    3) System Kamieni Dusz
    4) System przeliczania zwiększenia/redukcji obrażeń
    5) Zmiana specjalizacji Ninjutsu i Kinjutsu
    6) Kryształy chakry
    7) Zmiana wzoru na dmg
    8) 2 mapki raz w tygodniu

5/6/2/4/1/4/4/6

Dixon
    Guest
    1) System ulepszania przedmiotów
    2) Pety
    3) System Kamieni Dusz
    4) System przeliczania zwiększenia/redukcji obrażeń
    5) Zmiana specjalizacji Ninjutsu i Kinjutsu
    6) Kryształy chakry
    7) Zmiana wzoru na dmg
    8) 2 mapki raz w tygodniu

5/6/4/4/3/4/5/6

Dodam również od siebie parę słów jeżeli chodzio:
    1) Myślę że może się przydać dla nie których graczy którzy nie posiadają rzeczy "leg" więc wtedy mogą ulepszać "uniq"
    2) Uważam że dobry pomysł
    3) Nie ogarniam tego więc pozostawie bez komentarza
    4) Nie mam zdania
    5) I tu bym polemizował gdyż uważam że trochę nie potrzebne. Domyślam się że gracze domagają się tego ponieważ nie dają sobie rady na pewnym etapie z wybranym speckiem i Kin jaki jest sens zmieniać coś co może być dobre jeżeli sie trochę posiedzi i pokombinuje nad setem może być tak że co rusz będzie zmieniane Kin czy Nin ale jeżeli to wyszło od graczy to Ok.
    6) Też tego nie ogarniam ale jeśli sie przyda do czegoś to czemu nie.
    7) Obojętne.
    8) Nie mam nic przeciwko

Nagato
    Guest
    4/6/1/3/1/1/3/6 Nie wszystko jest źle, niektóre rzeczy można poprawić.

ryuchi
    Guest
    1/3
    2/6
    3/1
    4/7
    5/1
    6/5
    7/5
    8/6