Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 25

Thread: Żywioł, mini korekta?

Narutowaleczny
    Guest
    mogłoby być ale co w późniejszej fazie gry?
    dzielac po równo trena ma 10k trena podzielic na 2 zdolnosci co daje mi 5k trena na technike
    przyrost mocy na nin 5k + 7.5k na zywiole na wasze 10k?

trenujac gen masz 10k dmg na 10k trena bo nikt ci nie wymaga trenic 2 rzeczy
    Wogóle zywiol nalezy pod nin wiec trenowanie go to bezsens,lepiej trenowac tylko ni i korzystac ze wszystkiego bo nie oszukujmy sie zywioly mocne nie sa i nie beda,wtedy przyrost dmg ten sam u wszystkich ale moce technik slabsze duzo wiec i tak tracimy na tym

wtedy wszyscy mieli by po rowno,a nie nin treni 2 rzeczy aby cos bic a i tak dmg jest nam zabierane z trena

Sirion
    Guest
    Ale Nin treniąc, podnosi obrażenia 4 dróg.

Dartanian
    Guest
    Pomysł mi się podoba, jestem za.

Narutowaleczny
    Guest
    co z tego daj mi tyle pkt nauki bym mogl tego uzywac,uzywa sie rasengana,specki i reszta zywiol nic innego nie ma sensu,a zywiol 1 bo na dwa niema tyle pkt nauki

z tym ze rasengana niedluga nie bedizemy uzywac zostaje specka + zywiol

zapomnialem ze i tak brakuje dmg wtedy to dajemy tez 2 techniki gen

Sirion
    Guest
    oczywiście że są. Korzysta się z tych najlepszych technik a nie z wszystkich.

Duda
    Guest
    Ale będziesz miał te pkt w późniejszym etapie gry

Narutowaleczny
    Guest
    trace na aktywacje te co bede mial wiec mi tu nie sciemniaj,na chwile obecna stac mnie uzyc 3 techniki gen,4 zywiol i rasengan,specka narazie sie nie nadaje moja,to jest raptem 8 technik,skad wytrzasne raz tyle pkt by moc uzywac innych technik,dostane pkt okej ale wydam na aktywacje i nowe techniki bo przeciez ciagle trace 1 pkt na stare techniki

Sirion
    Guest
    ok, a Gen na 4 ostatnie techniki wydać musi 60pkt nauki. Skończ narzekać że musisz 1 punkt wydać na przejście do następnych.

Narutowaleczny
    Guest
    no bo jak jade specka + zywiol jest okej,ale jak chce dac w drugi to juz lipa,nawet na 1 ofensywna nie starczy na 60lvl,dlatego daje gen bo ma mniej wymagan aby dostac rozsadne dmg

aby uzyc 4 technik potrzebujesz 60 pkt
    a ja aby aktywowac wszystkie w zywiolach obu 32+40 (2 razy 4 najlepsze techniki na 3 poziom) a roznica w mocy jest ogromna
    do tego roznica w dmg z trena i juz mam pozamiatane

nie wspominajac o nin gdzie potrzebuje tez kolo 10 pkt i nizszych technik zywiolu w tym blok

Sirion
    Guest
    aha, narzekasz na obrażenia nin i punkty nauki, a trenujesz do tego gen? to ja się nie dziwie