Results 1 to 9 of 9

Thread: Usprawnienie pracy "Mędrców"

Taichoo
    Guest

Usprawnienie pracy "Mędrców"

Był już taki temat, ale obył się bez echa, więc postanowiłem go odświeżyć.

Byłoby miło, gdyby (tak jak w KW) osoba uciszona dostawała informacje za którego posta została uciszona.
    Proponuje też wprowadzić przycisk "ostrzeżenie" i ewentualny licznik do niego obok znaczka opaski, widoczny tylko dla Mędrców i właściciela postaci. Oczywiście ostrzeżenie przez button też dawałoby info graczowi o tym, że dostał owe ostrzeżenie z dołączonym postem za który został upomniany.
    Jak na moje, mogłoby to wyglądać mniej więcej tak:

Z widoku Moda:

I z widoku Gracza (w tym przypadku tak widziałby SB Makser ;p)

Wiem, że większości graczy takie rzeczy zwisają ale usprawnienie tego typu naprawdę pomogłoby nam, jak i wam. Nie byłoby niepotrzebnych pytań dlaczego mam muta, nie musielibyśmy my, Mędrcy pisać PW do każdego z osobna (udręka, mówię wam).

Mała modyfikacja a naprawdę, naprawdę byłaby przydatna.
    Oczywiście screeny są poglądowe, ja przedstawiłem to jak ja bym to widział, nie przywiązywałem wagi do kolorków, znaczka, czcionki itd.

Ps : Opisy pod znakami w 1 poście od góry są dodane przeze mnie dla ułatwienia ogarnięcia ss'a przez zwykłego gracza.
    Ja w tej chwili widzę to tak:

Prosiłbym, żeby gracze wypowiadali się w tym temacie, przynajmniej jednym postem, może być samo "popieram" bo wiem, że może on zniknąć bardzo szybko a bardzo by mi zależało na tym, abym dostał taką "pomoc" ;p

karoXXX
    Guest
    Dobry pomysł Tajczo Nie będzie już pretensji o znikające posty, ani muty.

Demonicus
    Guest
    Zbytnio nie wiem, po co gracze mają się wypowiadać. Skoro to tak naprawdę dotyczy tylko was

Przykleiłem wam temat, więc będzie ciągle na górze

maksi king
    Guest
    JESTEM SŁAWNY !!!

No ja się zgodzę bo jak widzę że usunęliście komuś posta i on zaraz pisze czemu usunęliście to to jest żałosne xD

Jerzymag
    Guest
    Zdecydowanie popieram, z pewnością ułatwiłoby to pracę modom, a gracze nie byliby zdezorientowani z powodu usunięcia posta.

Sirion
    Guest
    Popieram w 100%

Mishu
    Guest
    Żeby muty nie obejmowały "Drużyne" to by było super Bo tak traci się na komunikatywności z teamem a nie powinno .

Kiyoshi
    Guest
    Tak, tak, tak, tak, tak bardzo tak! ;__;

Marcins
    Guest
    Host zdjęć padł, jeśli to ma coś do rzeczy ;__;