Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 19 of 19

Thread: Ilość HP(zwiększono hp)

Sirion
    Guest
    Ale przecież właśnie tego dotyczy moja propozycja. Aby wytrzymałość, ED i poziom dawał 2x więcej HP.

karoXXX
    Guest
    Nie, ogarnięci ludzie nie zaczną dawać w ED, bo po prostu nie opłaca się to.

mixwell
    Guest
    Jestem za zwiększeniem punktów życia Podczas PvP wygrywa zazwyczaj ten kto zaczyna.

Demonicus
    Guest
    Ja bym bardziej przebolał osłabienie współczynnika mocy technik + osłabienie hp fabularnych, aniżeli wzmocnienie hp graczy

karoXXX
    Guest
    No osłabić można też Bo niedługo się zrobi drugie KW, gdzie będziemy bić po 100k z techniki, a to trochę bezsensu, a zawsze lepiej bić po te 1k, bo walka by była dłuższa i ciekawsza

maksi king
    Guest
    to sie zmieni tak jak powiedzieliście "niedługo" czyli pewnie gdzieś za dwa miechy...

Mordoc
    Guest
    Może po prostu wprowadzić specjalny współczynnik/skil, który korygowałby tylko obrażenia podczas walk pvp, dzięki temu waliki pvp trwałyby dłużej, a w walkach pvm nic by się nie zmieniło

Duda
    Guest
    Tyle że teraz szermierze mają taką sipe w łapie że biją po 9k+ przy 7-8k hp. Wyprzedzając odpowiedź to Kawarimi dość często blokują.

karoXXX
    Guest
    Bo oni biją z kenjutsu. Mówiliśmy o osłabieniu ken, ale wtedy byłeś na nie. Teraz masz pretensje, że mobek z ken wali po 9k Wracając do tematu to HP jest dobre w walkach PVE, natomiast stanowczo za małe w walkach PVP. Teraz wystarczy 1dobry crit i koniec walki