Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 31 to 39 of 39

Thread: Exp na PP (s-born)

Shaka
    Guest
    A potem 1000001-1000002 hiper ultra wolno, a 1000003-1100000 znowu 30x szybciej. Założenia były chyba takie, że będzie się expić dużo ciężej niż na ubornie i lvle nie będą takie wysokie.

Szczerze mówiąc to bardzo się zawiodłem jeśli chodzi o exp na sbornie. Bo do 1250 leciał bardzo szybko. Potem niby nie, ale pełno lvli z fabuły się dostawało. Miałem taką cichą nadzieję, że o każdy kolejny lvl trzeba będzie się bardzo postarać i te max lvle będą rosły bardzo pomału i unikniemy sytuacji, że lvle znów będą rzędu kilku tysięcy, a mocy będziemy mieć biliony/biliardy itd.

Bo właściwie co to za różnica, czy mamy kilkaset bilionów mocy, czy też po prostu kilkaset jednostek, skoro sborn i tak wygrywa ze słabszymi bornami, a walki między sbornami byłyby takie same jak teraz, tylko po prostu bez tych absurdalnych liczb.
    Chyba po prostu chodzi o to, że jak niektórzy widzą w mocy po kilkanaście zer, to się czują jakoś lepiej.

Spartakus
    Guest
    a potem znowu będzie płacz że poziom S borna słabo lecie jak było w przypadku U.
    powinno być ja na non bornie i R ustalony poziom bez możliwości przekroczenia go. powiedzmy S5000 i stop. potem tylko wbijanie mocy

Sixshot
    Guest
    własnie dobrze by było ,gdyby było bez limitu lvl ,a nie jak na non bornie jakiś 1250lvl i stop i potem będzie w topce 100 graczy i wszyscy max lvl i "tylko" w expie różnica ,a tak się ładnie wyróżnia kto więcej zbił.

Shaka
    Guest
    Spartakus przeczytaj moje ostatnie zdanie, ono właściwie też odnosi się do lvla. No ale ja jestem chyba w mniejszości, jeśli o to chodzi.
    A ten płacz, że lvl wolno leci jest wg mnie głupi, bo przecież wszyscy mają tak samo. (No ok, teraz już nie. Właściwie to od dawna nie, tj. od kiedy można kupować przyrost i max PA. Chociaż od kiedy jest kk to już trochę mniejszy problem).

Z drugiej strony, jeśli ktoś miał na U lvl ponad 4k i wtedy leciał bardzo słabo to to też było bez sensu, bo jak się ma tych kilka lvli do lvla 4k. Co innego jakby np. obecnie najlepszy gracz miał np. ~100 lvl, to te kilka poziomów więcej już by coś dawało, więc też nie byłoby takiego płaczu.

Też jestem raczej za tym, żeby nie było ograniczenia poziomów, a sam poziom leciał w miarę wolno. Chociaż teraz to i tak jak dla mnie już bez znaczenia, bo sytuacja jest podobna do tej na U.
    Last edited by Shaka; 05-06-2017 at 19:44 PM.

gajoss
    Guest
    Quote Originally Posted by Sixshot View Post
    własnie dobrze by było ,gdyby było bez limitu lvl ,a nie jak na non bornie jakiś 1250lvl i stop i potem będzie w topce 100 graczy i wszyscy max lvl i "tylko" w expie różnica ,a tak się ładnie wyróżnia kto więcej zbił.
    nie wiem czy wiesz ale lvl'e 2 k już dawno są xd

Dashi
    Guest
    Exp na PP został odblokowany więc chyba nie ma powodu dalej myśleć nad tym?

Horender
    Guest
    S- max jeden milion lvl.

gajoss
    Guest
    Quote Originally Posted by Dashi View Post
    Exp na PP został odblokowany więc chyba nie ma powodu dalej myśleć nad tym?
    ja tam dalej nie wiem od którego lvlu jest exp na pp, chyba od 1? xd

Spartakus
    Guest
    zaczyna się normalnie jak na każdym innym bornie czyli chyba od 350 , jak elity zrobią się czerwone