Results 1 to 10 of 10

Thread: Życzenie powrotu do dziecinstwa

Horender
    Guest

Życzenie powrotu do dziecinstwa

Proszę o taka opcje na u Bornie moze byc 50% redukcji PA. Dla postaci z G wlacznie jest napisane twoje max pa itd bedzie zredukowane o 20% dla U o 40% i na U okazalo sie ze nie da sie kupic tej opcji.

Shinkyuu
    Guest
    Comper z jakiegoś powodu zlikwidował tę opcję dla U-borna.

Horender
    Guest
    Taz juz wiem...

gokuvz
    Guest
    Zlikwidował tę opcje dla U-Borna kilka dni po wprowadzeniu możliwości ulepszania błogo z G na U za kosmiczne ilości kp. Przypadek? ;P

Horender
    Guest
    Ja tylko chcem grac od nowa w sumie gram w ta gre od. 10 marca a ze byla postac dosc tanio za kp to kupilem...

Daniero
    Guest
    Zostalo to wylaczone na Ubornie, bo od Uborna mozna laczyc SC do Ultra setow, i gracze zaczeli robic sobie sety Ultra i potem powrot do dziecinstwa, co sprawialo, ze ich postacie byly z 2-3 razy lepsze.

Horender
    Guest
    Jezeli o taka blacha sprwe chodzi moge rozdzielic sc ktorego nie mam jeszcze

Shinkyuu
    Guest
    a wystarczyło by dla przedmiotów uc wprowadzić wymaganie posiadanie u-borna i po sprawie xd

jvs21
    Guest
    Popieram, w grze nie było wspomniane nic o tym że na U nie można wykonać powrotu do dziecinstwa. Skoro była taka aktualizacja to powinno widnieć ostrzeżenie że na U nie można spełnić takiego życzenia

Casual Player Easleya's Avatar
    Zostało to usunięte i dobrze, z tego co widzę 20% traci się pa i maks pa. Więc pewnie gracze robili sobie fabułę dalej brali za misję kk ulepszali pa na U i zyskiwali sobie za darmo sporo przyrostu i maks pa xD